1 2 3 4 5 6 7
 

Pivovar

Na čepu máme nový pivní speciál - Nopálové 13°pivo z Opuncie mexické nejen pro pivní gurmány. Nopál Opuntia ficus-indica roste v Mexiku. Z rostliny se sušením získává nopálová mouka s padesátiprocentním obsahem vlákniny. Působí jako antioxidant a obsahuje sedmnáct aminokyselin,  z nichž osm je nezbytných pro lidský organismu. Opět se potvrzuje, jak je to pivo zdravé!

Těšíme se na Vaši návštěvu!


Všeobecně o našem pivu
 
Naše pivo vaříme výhradně z čistých přírodních surovin bez chmelových extraktů nebo stabilizátorů.
Jako jedni z mála v České republice stále ještě přidáváme během chmelovaru při vaření piva pravý hlávkový chmel.
 
Pivo prokvašuje původním způsobem na spilkách poctivou dobu 7 - 14 dní, poté samospádem natéká do ležáckých tanků ve sklepení, nepoužíváme jako většina výrobců technologii CKT, při které se spilka využívá současně i jako ležácký tank.
 
Všechny druhy piva čepujeme bez jakékoliv úpravy přímo z ležáckých tanků. Pivo zásadně nefiltrujeme ani nepasterizujeme, proto si zachovává svoji typickou vůni i chuť chmele a sladu a zůstává plné zdravých a pro organismus potřebných látek a vitamínů. Mírně zhutnělá barva piva není na škodu, naopak je znakem přirozeného zrání a původu piva.

Naše pivo čepujeme přímo z ležáckých tanků. Přijďte ochutnat oblíbenou Dvanáctku 12° nebo Pšenici 13°, z naší stálé nabídky pak ještě Desítku 10°, Tmavé 13°, a některé z našich ovocných pivních speciálů!

Doporučujeme
 
Partneři
 
Zajímavé weby
 
WiFi WSB.cz